B82132A5701M000
EPCOSEPCOS
B82132A5701M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82132A5701M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 23UH 700MA 730 MOHM TH
Fitxak: B82132A5701M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B82132A5701M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82132A5701M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 23UH 700MA 730 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55850 pcs Datuen fitxa B82132A5701M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.787" L (5.50mm x 20.00mm) estali Unshielded
Series B82132 balorazio -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 495-75329-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 23µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 55MHz Deskribapen zehatza 23µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 790 mOhm Axial
DC Erresistentzia (DCR) 790 mOhm Uneko balorazioa 700mA