B82132A5301M000
EPCOSEPCOS
B82132A5301M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82132A5301M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 70UH 300MA 5.7 OHM TH
Fitxak: B82132A5301M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
B82132A5301M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82132A5301M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 70UH 300MA 5.7 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111502 pcs Datuen fitxa B82132A5301M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.787" L (5.50mm x 20.00mm)
estali Unshielded Series B82132
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B82132A5301M
B82132A5301M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 70µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 29MHz
Deskribapen zehatza 70µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 5.7 Ohm Axial DC Erresistentzia (DCR) 5.7 Ohm
Uneko balorazioa 300mA Uneko - Saturazioa -