B82132A5401M000
EPCOSEPCOS
B82132A5401M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82132A5401M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 50UH 400MA 3 OHM TH
Fitxak: B82132A5401M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
B82132A5401M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82132A5401M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 50UH 400MA 3 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137659 pcs Datuen fitxa B82132A5401M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.787" L (5.50mm x 20.00mm)
estali Unshielded Series B82132
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 495-7107-2
B82132A5401M
B82132A5401M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 50µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 37MHz
Deskribapen zehatza 50µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 3 Ohm Axial DC Erresistentzia (DCR) 3 Ohm
Uneko balorazioa 400mA Uneko - Saturazioa -