B82132A5302M000
EPCOSEPCOS
B82132A5302M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82132A5302M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3UH 3A 35 MOHM TH
Fitxak: B82132A5302M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B82132A5302M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82132A5302M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 3UH 3A 35 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60187 pcs Datuen fitxa B82132A5302M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.787" L (5.50mm x 20.00mm)
estali Unshielded Series B82132
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 495-77022-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 3µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 151MHz
Deskribapen zehatza 3µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 35 mOhm Axial DC Erresistentzia (DCR) 35 mOhm
Uneko balorazioa 3A Uneko - Saturazioa -