B32913A3334M000
EPCOSEPCOS
B32913A3334M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32913A3334M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 20% 760VDC RAD
Fitxak: B32913A3334M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32913A3334M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32913A3334M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.33UF 20% 760VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50326 pcs Datuen fitxa B32913A3334M000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 760V Tentsioaren balorazioa - AC 330V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Series B32913
balorazio X1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-3251
B32913A3334M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.33µF