B32913A3474K289
EPCOSEPCOS
B32913A3474K289 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32913A3474K289
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD
Fitxak: B32913A3474K289.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1560 pcs
  • Mezua
B32913A3474K289ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32913A3474K289 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83746 pcs Datuen fitxa B32913A3474K289.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 760V Tentsioaren balorazioa - AC 330V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Series B32913
balorazio X1 Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak EMI, RFI Suppression