B32913A4104M000
EPCOSEPCOS
B32913A4104M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32913A4104M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 440VAC RADIAL
Fitxak:
  • Mezua
B32913A4104M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32913A4104M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 440VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5903 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 440V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Series B32913 balorazio X1
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 495-3984
B32913A4104M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.1µF eskaerak EMI, RFI Suppression