B32913A3224M000
EPCOSEPCOS
B32913A3224M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32913A3224M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 20% 760VDC RAD
Fitxak: B32913A3224M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B32913A3224M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32913A3224M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.22UF 20% 760VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53748 pcs Datuen fitxa B32913A3224M000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 760V Tentsioaren balorazioa - AC 330V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Series B32913
balorazio X1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-3250
B32913A3224M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.22µF