B32913A3224K189
EPCOSEPCOS
B32913A3224K189 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32913A3224K189
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 760VDC RAD
Fitxak: B32913A3224K189.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
B32913A3224K189ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32913A3224K189 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 760VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111544 pcs Datuen fitxa B32913A3224K189.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 760V Tentsioaren balorazioa - AC 330V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Series B32913
balorazio X1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.22µF eskaerak EMI, RFI Suppression