B32776E5306J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32776E5306J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 30UF 5% 575VDC RADIAL
Fitxak: B32776E5306J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
440 pcs
  • Mezua
B32776E5306J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32776E5306J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 30UF 5% 575VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11770 pcs Datuen fitxa B32776E5306J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 575V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Series B32776
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32776E5306J
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 30µF Film Capacitor 575V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 30µF eskaerak DC Link, DC Filtering