B32776E5456K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32776E5456K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 45UF 10% 575VDC RADIAL
Fitxak: B32776E5456K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
B32776E5456K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32776E5456K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 45UF 10% 575VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9976 pcs Datuen fitxa B32776E5456K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 575V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Series B32776
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32776E5456K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4.4 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 45µF Film Capacitor 575V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 45µF eskaerak DC Link, DC Filtering