B32776E8256K000
EPCOSEPCOS
B32776E8256K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32776E8256K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 25UF 10% 800VDC RADIAL
Fitxak: B32776E8256K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
440 pcs
  • Mezua
B32776E8256K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32776E8256K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 25UF 10% 800VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13737 pcs Datuen fitxa B32776E8256K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm) Series B32776
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32776E8256K
B32776E8256K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.673" (42.50mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4.5 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 25µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 25µF eskaerak DC Link, DC Filtering