B32776E9256J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32776E9256J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 25UF 5% 900VDC RADIAL
Fitxak: B32776E9256J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
B32776E9256J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32776E9256J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 25UF 5% 900VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14058 pcs Datuen fitxa B32776E9256J000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 900V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Series B32776
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32776E9256J
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.9 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 25µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 25µF eskaerak DC Link, DC Filtering