B32776E4506K000
EPCOSEPCOS
B32776E4506K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32776E4506K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 50UF 10% 450VDC RADIAL
Fitxak: B32776E4506K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
440 pcs
  • Mezua
B32776E4506K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32776E4506K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 50UF 10% 450VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7802 pcs Datuen fitxa B32776E4506K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm) Series B32776
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32776E4506K
B32776E4506K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.673" (42.50mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 50µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 50µF eskaerak DC Link, DC Filtering