B32776E4406K000
EPCOSEPCOS
B32776E4406K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32776E4406K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 40UF 10% 450VDC RADIAL
Fitxak: B32776E4406K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
440 pcs
  • Mezua
B32776E4406K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32776E4406K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 40UF 10% 450VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8936 pcs Datuen fitxa B32776E4406K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Series B32776
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32776E4406K
B32776E4406K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.5 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 40µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 40µF eskaerak DC Link, DC Filtering