DMTH3004LK3-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH3004LK3-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMTH3004LK3-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 21A TO252
Fitxak: DMTH3004LK3-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
  • Mezua
DMTH3004LK3-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMTH3004LK3-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 30V 21A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 64345 pcs Datuen fitxa DMTH3004LK3-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) +20V, -16V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-252
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 1.9W (Ta) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak DMTH3004LK3-13DIDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2370pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 44nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 21A (Ta), 75A (Tc) 1.9W (Ta) Surface Mount TO-252 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 21A (Ta), 75A (Tc)