DMTH4004LK3Q-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMTH4004LK3Q-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET NCH 40V 100A TO252
Fitxak: DMTH4004LK3Q-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
DMTH4004LK3Q-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMTH4004LK3Q-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET NCH 40V 100A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 132694 pcs Datuen fitxa DMTH4004LK3Q-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-4L
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 mOhm @ 50A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.9W (Ta), 180W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD Beste izenak DMTH4004LK3Q-13-ND
DMTH4004LK3Q-13DITR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4450pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 83nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 100A (Tc) 3.9W (Ta), 180W (Tc) Surface Mount TO-252-4L Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)