DMTH10H010SPSQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH10H010SPSQ-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMTH10H010SPSQ-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CHAN 61V 100V POWERDI50
Fitxak: DMTH10H010SPSQ-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DMTH10H010SPSQ-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMTH10H010SPSQ-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CHAN 61V 100V POWERDI50 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55812 pcs Datuen fitxa DMTH10H010SPSQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI5060-8
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.8 mOhm @ 13A, 10V
Power Dissipation (Max) 1.5W (Ta), 166W (Tc) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 8-PowerTDFN Beste izenak DMTH10H010SPSQ-13DIDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4468pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 56.4nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 11.8A (Ta), 100A (Tc) 1.5W (Ta), 166W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 11.8A (Ta), 100A (Tc)