DMTH10H025LK3-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMTH10H025LK3-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET NCH 100V TO252
Fitxak: DMTH10H025LK3-13.pdf
  • Mezua
DMTH10H025LK3-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMTH10H025LK3-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET NCH 100V TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5529 pcs Datuen fitxa DMTH10H025LK3-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-252, (D-Pak)
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1477pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 51.7A (Tc) 3.1W (Ta) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 51.7A (Tc)