PC9FJ220K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PC9FJ220K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena PC 22 10% F09
Fitxak: PC9FJ220K.pdf
  • Mezua
PC9FJ220Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PC9FJ220K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena PC 22 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5599 pcs Datuen fitxa PC9FJ220K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.265" Dia (6.73mm)
estali Shielded Series PC
balorazio - Q @ Freq 125 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.270" (6.86mm) Frekuentzia - Self Resonant 21.3MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 22µH Shielded Molded Inductor 460mA 1.03 Ohm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 1.03 Ohm Max Uneko balorazioa 460mA
Uneko - Saturazioa 460mA