PC9FJ330K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PC9FJ330K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena PC 33 10% F09
Fitxak: PC9FJ330K.pdf
  • Mezua
PC9FJ330Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PC9FJ330K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena PC 33 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5104 pcs Datuen fitxa PC9FJ330K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.265" Dia (6.73mm)
estali Shielded Series PC
balorazio - Q @ Freq 120 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.270" (6.86mm) Frekuentzia - Self Resonant 18.6MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 33µH Shielded Molded Inductor 398mA 1.3 Ohm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 1.3 Ohm Max Uneko balorazioa 398mA
Uneko - Saturazioa 398mA