PC9FJ3R9K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PC9FJ3R9K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena PC 3.9 10% F09
Fitxak: PC9FJ3R9K.pdf
  • Mezua
PC9FJ3R9Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PC9FJ3R9K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena PC 3.9 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6793 pcs Datuen fitxa PC9FJ3R9K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.265" Dia (6.73mm)
estali Shielded Series PC
balorazio - Q @ Freq 90 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) 0.270" (6.86mm) Frekuentzia - Self Resonant 87MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3.9µH Shielded Molded Inductor 1.135A 180 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 180 mOhm Max Uneko balorazioa 1.135A
Uneko - Saturazioa 1.135A