PC9FJ681K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PC9FJ681K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena PC 680 10% F09
Fitxak: PC9FJ681K.pdf
  • Mezua
PC9FJ681Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PC9FJ681K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena PC 680 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3942 pcs Datuen fitxa PC9FJ681K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.265" Dia (6.73mm)
estali Shielded Series PC
balorazio - Q @ Freq 100 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 680µH
Altuera - Eserita (Max) 0.270" (6.86mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.7MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 680µH Shielded Molded Inductor 181mA 7.2 Ohm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 7.2 Ohm Max Uneko balorazioa 181mA
Uneko - Saturazioa 80mA