PC9FJ1R0K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PC9FJ1R0K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena PC 1 10% F09
Fitxak: PC9FJ1R0K.pdf
  • Mezua
PC9FJ1R0Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PC9FJ1R0K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena PC 1 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4282 pcs Datuen fitxa PC9FJ1R0K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.265" Dia (6.73mm)
estali Shielded Series PC
balorazio - Q @ Freq 85 @ 25MHz
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.270" (6.86mm) Frekuentzia - Self Resonant 160MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1µH Shielded Molded Inductor 1.7A 70 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 70 mOhm Max Uneko balorazioa 1.7A
Uneko - Saturazioa 1.7A