PC9FJ180K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PC9FJ180K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena PC 18 10% F09
Fitxak: PC9FJ180K.pdf
  • Mezua
PC9FJ180Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PC9FJ180K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena PC 18 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5765 pcs Datuen fitxa PC9FJ180K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.265" Dia (6.73mm)
estali Shielded Series PC
balorazio - Q @ Freq 115 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) 0.270" (6.86mm) Frekuentzia - Self Resonant 23.8MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 18µH Shielded Molded Inductor 504mA 940 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 940 mOhm Max Uneko balorazioa 504mA
Uneko - Saturazioa 504mA