PC9FJ100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PC9FJ100K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena PC 10 10% F09
Fitxak: PC9FJ100K.pdf
  • Mezua
PC9FJ100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PC9FJ100K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena PC 10 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4639 pcs Datuen fitxa PC9FJ100K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.265" Dia (6.73mm)
estali Shielded Series PC
balorazio - Q @ Freq 90 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.270" (6.86mm) Frekuentzia - Self Resonant 54MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10µH Shielded Molded Inductor 620mA 640 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 640 mOhm Max Uneko balorazioa 620mA
Uneko - Saturazioa 620mA