IRF24ER121K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF24ER121K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-24 120 10% ER E3
Fitxak: IRF24ER121K.pdf
  • Mezua
IRF24ER121Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF24ER121K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-24 120 10% ER E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 907510 pcs Datuen fitxa IRF24ER121K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.276" L (3.00mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series IRF-24
balorazio - Q @ Freq 60 @ 796kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 120µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 5.4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.8 Ohm Max Uneko balorazioa 160mA