IRF24ER221K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF24ER221K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-24 220 10% ER E3
Fitxak: IRF24ER221K.pdf
  • Mezua
IRF24ER221Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF24ER221K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-24 220 10% ER E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1080417 pcs Datuen fitxa IRF24ER221K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.276" L (3.00mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series IRF-24
balorazio - Q @ Freq 60 @ 796kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Inductor 130mA 6.5 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 6.5 Ohm Max Uneko balorazioa 130mA