IRF24ER100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF24ER100K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-24 10 10% ER E3
Fitxak: IRF24ER100K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
IRF24ER100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF24ER100K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-24 10 10% ER E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 865375 pcs Datuen fitxa IRF24ER100K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.276" L (3.00mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series IRF-24
balorazio - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 22MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Inductor 370mA 720 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 720 mOhm Max Uneko balorazioa 370mA