IRF24ER102K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF24ER102K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-24 1K 10% ER E3
Fitxak: IRF24ER102K.pdf
  • Mezua
IRF24ER102Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF24ER102K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-24 1K 10% ER E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1094885 pcs Datuen fitxa IRF24ER102K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.276" L (3.00mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series IRF-24
balorazio - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 1mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 1.15MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1mH Unshielded Inductor 60mA 30 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 30 Ohm Max Uneko balorazioa 60mA