IMS05RU6R8J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05RU6R8J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05RU6R8J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 6.8 5% R36
Fitxak: IMS05RU6R8J.pdf
  • Mezua
IMS05RU6R8Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05RU6R8J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 6.8 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5706 pcs Datuen fitxa IMS05RU6R8J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 55MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6.8µH Shielded Molded Inductor 280mA 1.02 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.02 Ohm Max Uneko balorazioa 280mA