IMS05RU682K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05RU682K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05RU682K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 6.8K 10% R36
Fitxak: IMS05RU682K.pdf
  • Mezua
IMS05RU682Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05RU682K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 6.8K 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6552 pcs Datuen fitxa IMS05RU682K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 6.8mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 660kHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6.8mH Shielded Molded Inductor 27mA 111 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 111 Ohm Max Uneko balorazioa 27mA
Uneko - Saturazioa 16mA