IMS05RU5R6K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05RU5R6K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05RU5R6K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 5.6 10% R36
Fitxak: IMS05RU5R6K.pdf
  • Mezua
IMS05RU5R6Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05RU5R6K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 5.6 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6414 pcs Datuen fitxa IMS05RU5R6K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 65MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Molded Inductor 335mA 720 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 720 mOhm Max Uneko balorazioa 335mA