IMS05RU8R2K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05RU8R2K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05RU8R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 8.2 10% R36
Fitxak: IMS05RU8R2K.pdf
  • Mezua
IMS05RU8R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05RU8R2K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 8.2 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4733 pcs Datuen fitxa IMS05RU8R2K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 8.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 50MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 8.2µH Shielded Molded Inductor 250mA 1.32 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.32 Ohm Max Uneko balorazioa 250mA