IDC7328ER150M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDC7328ER150M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD
Fitxak: IDC7328ER150M.pdf
  • Mezua
IDC7328ER150Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDC7328ER150M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127841 pcs Datuen fitxa IDC7328ER150M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 15µH Altuera - Eserita (Max) 0.280" (7.11mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 36 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 36 mOhm Max Uneko balorazioa 4A
Uneko - Saturazioa 8A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IDC7328ER100M
IDC7328ER100M
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD
Stockean: 157884 pcs
Deskarga: IDC7328ER100M.pdf
RFQ
IDC7328ER1R5M
IDC7328ER1R5M
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: FIXED IND 1.5UH SMD
Stockean: 130878 pcs
Deskarga: IDC7328ER1R5M.pdf
RFQ
IDC5N
IDC5N
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: DC INPUT MODULE 10-48V
Deskarga: IDC5N.pdf
IDC7328ER2R2M
IDC7328ER2R2M
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD