IDC7328ER102M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDC7328ER102M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1MH 560MA 1.8 OHM SMD
Fitxak: IDC7328ER102M.pdf
  • Mezua
IDC7328ER102Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDC7328ER102M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1MH 560MA 1.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123224 pcs Datuen fitxa IDC7328ER102M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1mH Altuera - Eserita (Max) 0.280" (7.11mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1mH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.8 Ohm Max Uneko balorazioa 560mA
Uneko - Saturazioa 1A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IDC7328ER1R0M
IDC7328ER1R0M
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: FIXED IND 1UH 8.6A 9 MOHM SMD
Stockean: 135330 pcs
Deskarga: IDC7328ER1R0M.pdf
RFQ
IDC7328ER151M
IDC7328ER151M
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: FIXED IND 150UH 1.5A 250 MOHM
Stockean: 153473 pcs
Deskarga: IDC7328ER151M.pdf
RFQ
IDC5Q
IDC5Q
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: DC INPUT MODULE 12-60V
Deskarga: IDC5Q.pdf
IDC5N
IDC5N
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: DC INPUT MODULE 10-48V
Deskarga: IDC5N.pdf
IDC7328ER100M
IDC7328ER100M
deskribapena: FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD
Deskarga: IDC7328ER100M.pdf
IDC7328ER221M
IDC7328ER221M
deskribapena: FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM