IDC7328ER100M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDC7328ER100M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD
Fitxak: IDC7328ER100M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IDC7328ER100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDC7328ER100M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 157884 pcs Datuen fitxa IDC7328ER100M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
estali Unshielded Series IDC-7328
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.280" (7.11mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 4.3A 31 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 31 mOhm Max Uneko balorazioa 4.3A
Uneko - Saturazioa 10A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IDC7328ER1R5M
IDC7328ER1R5M
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: FIXED IND 1.5UH SMD