IDC7328ER221M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDC7328ER221M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM
Fitxak: IDC7328ER221M.pdf
  • Mezua
IDC7328ER221Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDC7328ER221M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139351 pcs Datuen fitxa IDC7328ER221M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 220µH Altuera - Eserita (Max) 0.280" (7.11mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 380 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 380 mOhm Max Uneko balorazioa 1.2A
Uneko - Saturazioa 2.4A