D38999/24WD15JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WD15JB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WD15JB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 821 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/24WD15JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WD15JB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 821 pcs Datuen fitxa D38999/24WD15JB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WD15JB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WD15JB Diametro handiak hornituak 15-15
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24WD15HN-LC
D38999/24WD15HN-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Stockean: 1442 pcs
Deskarga: D38999/24WD15HN-LC.pdf
RFQ
D38999/24WD15HN
D38999/24WD15HN
deskribapena: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Stockean: 1256 pcs
Deskarga: D38999/24WD15HN.pdf
RFQ
D38999/24WD15JB
D38999/24WD15JB
deskribapena: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP