D38999/24WD15JA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WD15JA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WD15JA.pdf
  • Mezua
D38999/24WD15JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WD15JA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1094 pcs Datuen fitxa D38999/24WD15JA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WD15JA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WD15JA Diametro handiak hornituak 15-15
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A, 13A