D38999/24WD15HN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WD15HN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24WD15HN.pdf
  • Mezua
D38999/24WD15HNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WD15HN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1185 pcs Datuen fitxa D38999/24WD15HN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WD15HN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WD15HN Diametro handiak hornituak 15-15
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24WD15HC
D38999/24WD15HC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Stockean: 1044 pcs
Deskarga: D38999/24WD15HC.pdf
RFQ
D38999/24WD15JB
D38999/24WD15JB
deskribapena: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Stockean: 802 pcs
Deskarga: D38999/24WD15JB.pdf
RFQ
D38999/24WD15HN
D38999/24WD15HN