D38999/24WD15JC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WD15JC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WD15JC.pdf
  • Mezua
D38999/24WD15JCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WD15JC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1056 pcs Datuen fitxa D38999/24WD15JC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WD15JC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WD15JC Diametro handiak hornituak 15-15
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24WD15JN
D38999/24WD15JN
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Stockean: 914 pcs
Deskarga: D38999/24WD15JN.pdf
RFQ
D38999/24WD15JN-LC
D38999/24WD15JN-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Stockean: 1340 pcs
Deskarga: D38999/24WD15JN-LC.pdf
RFQ
D38999/24WD15JC
D38999/24WD15JC
deskribapena: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Stockean: 963 pcs
Deskarga: D38999/24WD15JC.pdf
D38999/24WD15JB
D38999/24WD15JB
Stockean: 821 pcs
Deskarga: D38999/24WD15JB.pdf
Stockean: 802 pcs
Deskarga: D38999/24WD15JB.pdf
D38999/24WD15JC-LC
D38999/24WD15JC-LC