QHS12H110A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QHS12H110A
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 12HR CHASSIS
Fitxak: QHS12H110A.pdf
  • Mezua
QHS12H110Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QHS12H110A fabrikatzailea Crouzet
deskribapena RELAY TIME DELAY 12HR CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5017 pcs Datuen fitxa QHS12H110A.pdf
Tentsioa - hornidura 110VAC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Fixed Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm)