QHS25ZG-NT
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QHS25ZG-NT
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 125W
Fitxak: QHS25ZG-NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
QHS25ZG-NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QHS25ZG-NT fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 125W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5351 pcs Datuen fitxa QHS25ZG-NT.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Series QHS Energia (Watts) 125W
Packaging Bulk Pakete / kasua 8-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 92% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 25A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 25A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low