QHS40ZE-NT
BelBel
QHS40ZE-NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QHS40ZE-NT
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 132W
Fitxak: QHS40ZE-NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
QHS40ZE-NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QHS40ZE-NT fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 132W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4330 pcs Datuen fitxa QHS40ZE-NT.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Series QHS Energia (Watts) 132W
Packaging Bulk Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 179-2233 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 40A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 40A