QHS40ZD-NT
BelBel
QHS40ZD-NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QHS40ZD-NT
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 100W
Fitxak: QHS40ZD-NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
QHS40ZD-NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QHS40ZD-NT fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3411 pcs Datuen fitxa QHS40ZD-NT.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2.5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Series QHS Energia (Watts) 100W
Packaging Tray Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 179-2232 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 40A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 40A