CD42FD473JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD473JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD42FD473JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.047UF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD42FD473JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
CD42FD473JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD42FD473JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.047UF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1945 pcs Datuen fitxa CD42FD473JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Series CD42
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-3531
CD42FD473J03F
CD42FD473JO3F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.063" (27.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.909" (23.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 0.047µF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 0.047µF