CD42FD473JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD473JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD42FD473JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.047UF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD42FD473JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CD42FD473JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD42FD473JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.047UF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2538 pcs Datuen fitxa CD42FD473JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Series CD42
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.063" (27.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.909" (23.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.047µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.047µF