CD42FD433JP3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD42FD433JP3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CD42FD433JP3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
CD42FD433JP3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD42FD433JP3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2313 pcs Datuen fitxa CD42FD433JP3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa - Series CD42
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.043µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.043µF