CD42FD473KP3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD42FD473KP3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
CD42FD473KP3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD42FD473KP3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2182 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Tamaina / dimentsioa 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Series CD42
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.063" (27.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.909" (23.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.047µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.047µF